Home » , » Sumrak dublova

Sumrak dublova

Written By maxtv on недеља, 10. март 2013. | 04:54

Nenad Zimonjić u paru sa Robertom Linštedom zaustavljen je na prvoj prepreci u Indijen Velsu. Poraženi su od Andija i Džejmija Marija sa 2:1 po setovima 6:4, 4:6, 10:4. Nakon poraza u singlu Troicki je završio takmičenje i u dublu. Viktor je u paru sa Fonjinijem poražen od Gonzalesa i Lipskiog sa 2:0 po setovima 6:4, 6:4.
Iako su važili za favorite u meču Zimonjić i Linšted su poklekli na prvoj prepreci na turniru. Posle velike borbe meč je rešen u trećem produženom taj-brejk setu iz koga su Endi i Džejmi Mari izašli kao pobednici.
Nakon gubitka prvog seta Zimonjić i Lišted su uspeli da se vrate u meč, osvoje drugi set i stignu do izjednačenja. Ipak, nisu uspeli da naprave totalni preokret. Protivnici uspevaju da osvoje taj-brejk set sa ubedljivih 10:4 i plasiraju se u naredno kolo.
Viktor Troicki nije uspeo ni u dublu. On je u paru sa Fonjinijem poražen od Gonzalesa i Lipskog sa 2:0 po stovima 6:4, 6:4.