Home » , » Nemoćni Janko

Nemoćni Janko

Written By maxtv on недеља, 10. март 2013. | 05:38

Janko Tipsarević poražen u drugom kolu Indijen Velsa od Letonca Ernesta Gulbisa sa 2:0 po setovima 6:2, 6:0. Protivniku bilo potrebno samo 49 minuta da reši meč u svoju korist.
Totalno indisponirani Janko. Naš teniser nije imao rešenja za igru Letonca. Jednostavno nije bio njegov dan. Ništa nije polazilo za rukom našem asu. Delovao je nemoćno, sve njegove pokušaje protivnik je neutralisao i stigao do ubedljivog trijumfa.
U prvom setu Janko je još i pružao nekakav otpor. Letonac je do brejka došao u četvrtom gemu i poveo sa 3.1. U narednom gemu Tipsarević propušta priliku da oduzme servis protivniku. Potom Gulbis uspeva da uz još jedan brejk dobije prvi set sa 6:2.
Očekivao se odgovor Tipsarević. Međutim, usledio je totalni pad. Bezidejna igra igra našeg tenisera. Protivnik to koristi i ekspresno dobija set sa 6:0.