Home » , » Kardozovo pokajanje

Kardozovo pokajanje

Written By maxtv on уторак, 28. мај 2013. | 11:26

Napadač Benfike Oskar Kardozo izvinio se danas navijačima jer je posle poraza u finalu portugalskog kupa od Vitorije Gimaraeš (2:1) fizički napao trenera Žorža Žesusa. Benfika je u nedelju izgubila i treći trofej ove sezone, a Kardozo je posle meča nasrnuo na trenera Žesusa, koji ga je zamenio u 69. minutu.
"Izvinjavam se svim navijačima Benfike i želim da znaju da mi je ovaj klub u srcu. Ovo je strašan završetak sezone. Volim Benfiku", napisao je Kardozo na Fejsbuku.
Klub iz Lisabona ove sezone nije osvojio nijedan trofej. Orlovi su titulu u prvenstvu izgubili u 93. minutu od najvećeg rivala Porta, poraženi su u finalu Lige Evrope od CCelsija, golom Branislava Ivanovića, a nije im se dalo ni u nacionalnom Kupu.
Kardozo je u klub došao 2007. godine iz Njuels Old Bojsa i od tada je odigrao 260 utakmica i postigao 160 golova.