Home » , » Novak preslišao Sepija

Novak preslišao Sepija

Written By maxtv on четвртак, 28. фебруар 2013. | 17:42

Novak je u polufinalu turnira u Dubaiju. Đoković je u četvrtfinalu savladao Italijana Andreasa Sepija sa 3:0 po setovima 6:0, 6:2. Naredni rival našeg asa je Argentinac Huan Martin Del Potro.
Đoković održao čas tenisa Italijanu. Sepi izdržao na terenu 66 minuta i položio oružje pred najboljim teniserom seta. Prvi set Nole ekspresno rešio u svoju korist bez izgubljenog gema. U drugom setu nešto jači otpor protivnika, ipak, nedovoljno da ozbiljnije zapreti. Bio je ovo njihov 11. duel i jedanasta pobeda Đokovića.
Od samog starta Novak je nametnu svoj stil igre. U želji da što manje bude na terenu, bukvalno je počistio protivnika sa terena u prvom setu. Italijan nije imao rešenja za igru našeg asa, što je rezultiralo sa ubedljivih 6:0.
Drugi set doneo je interesantniji tenis. Italijan je uspeo da iz četvrtog pokušaja osvoji svoj servis. Međutim, naš teniser je neumoljiv. Uz jedan brejk stiže do 4:1. Potom rutinski privodi set kraju, 6:3.