Home » , » Poznati svi učesnici fudbalskog Kupa Srbije

Poznati svi učesnici fudbalskog Kupa Srbije

Written By maxtv on среда, 4. септембар 2013. | 21:01

U sredu su odigrani mečevi kvalifikacija za Kup Srbije,a pobede su ostvarili Teleoptik, Banat, Partizan BB, Sloga Kraljevo, IMR, Radnički i Trstenik.

Četiri utakmice rešene su posle 90 minuta, dok je na tri meča pobednik rešen posle izvođenja jedanaesteraca.

Plasman u narednu rundu Teleoptik je ostvario minimalnom pobedom nad OFK Mladenovcem, dok je Banat iz Zrenjanina sa 5:4, na penale prošao ekupu Novog Sada.

Radnički iz Sremske Mitrovice je takođe posle penal lutrije savladao Inđiju (3:2), a Partizan iz Bumbarevog Brda ubedljiv protiv Kolubare. Rezultat je na kraju bio 3:1 za imenjaka šampiona Srbije.

Sloga Kraljevo je uspela da sa 2:1 dobije Mokru Goru, dok je poslednji učesnik IMR bio srećniji posle 90 minuta i jedanaesteraca. Ekipa iz Rakovice je sa 5:4 slavila protiv Radničkog iz Nove Pazove.

Trstenik je sa 1:0 bio bolji od Timoka.

Mladenovac 0-1 Teleoptik
Novi Sad 0-0 Banat pen. 4-5
Partizan B.B. 3-1 Kolubara
Mokra Gora 1-2 Sloga Kraljevo
Rakovica 0-0 Radnicki Nova Pazova pen. 5-4
Sremska Mitrovica 1-1 Indjija pen 3-2
Trstenik 1-0 Timok Zaječar