Home » , » Podolski kao munja

Podolski kao munja

Written By maxtv on четвртак, 30. мај 2013. | 11:14

Fudbalska reprezentacija Nemačke savladala je u prijateljskoj utakmici u Boka Rejtonu, na Floridi, selekciju Ekvadora sa 4:2.Susret je obeležio trostruki strelac Lukas Podolski, koji je prvi gol postigao već u devetoj sekundi.
Selektor Joakim Lev izveo je sastav bez igrača finalista Lige šampiona, minhenskog Bajerna i Borusije Dortmund, ali su njegovi izabranici ipak dominirali.
Reviju golova je otvorio Lukas Podolski i to neočekivanim pogotkom u devetoj sekundi utakmice! Zatim je nastavio seriju u četvrtom i 17-om minutu. Sve nade Ekvatora potopio je Bender četvrtim golom u 24-tom minutu, da bi njihov ponos donekle spasli golovima Valensija u 45. i Ajovi u 84-om minutu.
Drugu utakmicu na američkoj turneji nemačka reprezentacija igra u nedelju u Vašingtonu protiv domaće selekcije SAD, koju vodi bivši napadač "pancera" Jirgen Klinsman.