Home » , » Barsa remizirala, Mesi rekorder

Barsa remizirala, Mesi rekorder

Written By maxtv on субота, 30. март 2013. | 21:30

Barsa nije uspela da slavi na gostovanju Selti (2:2), ali je Leo Mesi postao prvi igrač koji je postigao pogodak na 19 uzastopnih prvenstvenih utakmica. Malaga u gostima savladala ekipu Rajo Valjekana (3:1).
Najbolji fudbaler sveta Lionel Mesi postao je prvi igrač u istoriji koji je na 19 uzastopnih prvenstvenih utakmica postigao gol, tako kompletirao sve članove španske Primere, ali to nije bilo dovoljno da Barselona pobedi Seltu u Vigu.
Domaćin je osvojio bod 2:2, zahvaljujući pogotku Oubine u 88. minutu. Prethodno je Naćo doveo domaćina u vođstvo u 37. minutu, izjednačio je Teljo u 43, da bi prednost Kataloncima obezbedio Mesi u 73. minutu.
U prvom meču subotnjeg programa Malaga je kao gost savladala Rajo Valjekano sa 3:1, golovima Veligtona, Baptiste i Moralesa. Jedini strelac za Madriđane bio je Piti.