Home » , » Pobede davljenika

Pobede davljenika

Written By maxtv on субота, 30. март 2013. | 21:35

Fudbaleri Donjeg Srema i BSK-a iz Borče osvojili su danas važne bodove u borbi za opstanak, pošto su u utakmicama 20. kola Superlige Srbije pobedili Javor, odnosno Rad. Radnički iz Niša i dalje bez poraza ovog proleća, OFK Beograd konačno trijumfovao.
Fudbaleri Donjeg Srema i BSK-a iz Borče osvojili su danas važne bodove u borbi za opstanak, pošto su u utakmicama 20. kola Superlige Srbije zabeležili pobede.
Donji Srem je zbog lošeg stanja terena na stadionu Karađorđe ekipu Javora dočekao pred svojim navijačima u Pećincima.
Tim Bogića Bogićevića je do pete prvenstvene pobede (3:0) došao golovima Miloša Josimova u 43.minutu, Nemanje Lakića-Pešića u 65. i Radeta Krunića u 83. minutu.
BSK je u Borči minimalnim rezultatom savladao Rad, a jedin gol na meču postigao je Nenad Jovanović u 34. minutu.
Domaćim igračima nije bilo teško da zadrže vođstvo, jer su "građevinari" od 53. minuta ostali bez isključenog Aleksandra Jovanovića.
OFK Beograd je prekinuo niz od tri poraza i savladao užičku Slobodu sa 1:0, golom Nikole Vasiljević u 86. minutu.
U finišu meča do tri boda došao je i Radnički iz Niša koji je pogotkom Vladana Binića u 91. minutu pobedio na gostovanju Smederevo.
Fudbaleri Vojvodine pobedili su u Jagodini istoimenu ekipu iz tog grada sa 1:0 u utakmici 20. kolu Super lige Srbije. Gol odluke u Jagodini postigao je Abubakar Oumaru u 29. minutu.
Jagodina je u par navrata mogla do gola, ali ekipa Sime Krunića nije bila upsešna u pokušajima.