Headlines News :
Home » , » Real teško do nove pobede

Real teško do nove pobede

Written By maxtv on субота, 4. мај 2013. | 21:58

"Kraljevski klub" na Bernabeu savladao Valjadolid sa 4:3, a dvostruki strelac za Real bio je Kristijano Ronaldo. Barselona, koja svoj meč igra u nedelju protiv Betisa, sada ima samo osam bodova više od Madriđana.
Fudbaleri madridskog Reala pobedili su večeras na svom terenu ekipu Valjadolida sa 4:3 u utakmici 34. kola španske Primere.
U meču koji su obeležili preokreti, slavio je madridski klub za koji je dva gola ponovo dao Kristijano Ronaldo.
Meč je počeo sjajno za Valjadolid koji je poveo preko Oskara u osmom minutu, a izjednačio je Mark Valijente autogolom u 26. minutu.
Usledio je gol Ronalda u 32. minutu, ali je samo pet minuta kasnije izjednačio Havi Gera.
Brazilski internacionalac Kaka je odmah na početku drugog dela utakmice doneo novu prednost Realu, a Ronaldo je u 70. minutu povisio na 4:2.
Poraz ekipe koju trenira Miroslav Đukić ublažio je Luis Sastre sjajnim golom sa distance u 87. minutu.
Rezultati i strelci:
Valensija - Osasuna 4:0 (Soldado 39, Kosta 44, Banega 60, Žonas 90. penal)
Granada - Malaga 1:0 (Igalo 28)
Real Madrid - Valjadolid 4:3 (Valijante 26. autogol, Ronaldo 32, 70, Kaka 49 - Oskar 8, Gera 35, Sastre 87)