Home » , » Kad povraća Leo Mesi

Kad povraća Leo Mesi

Written By maxtv on среда, 27. март 2013. | 12:23

Bolivija još jednom paralisala Argentinu. Kao i prošli put, glavni adut domaćina bila nadmorska visina. Argentinci se jedva kretali, povraćali. Rezultat 1:1.
Leo Mesi jednostavno ne može da postigne gol protiv Bolivije. To je za Argentinu bio manji problem jer "gaučosi" na 4.000 metara nadmorske visine nisu mogli ni da dišu. Anhelu di Mariji ukazivana pomoć na terenu.
"Nekim igračima je bilo loše i bolela ih je glava. Ja sam se dobro osećao, ali sam počeo da se gušim posle jednog sprinta", rekao je Mesi.
Bolivija je povelča golom Marsela Martinsa u 25. minutu, a Argentina je izjednačila golom Evera Banege minut pre odmora.
Ovim rezultatom, Bolivija je izgubila šansu da se kvalifikuje za Svetsko prvenstvo.
Pred meč, predsednik Bolivije Evo Morales je odlikova Mesija zbog "ljudskih i sportskih kvaliteta".