Home » , » Janko bez finala Marseja

Janko bez finala Marseja

Written By maxtv on четвртак, 21. фебруар 2013. | 16:23

Janko Tipsarević nije uspeo da se plasira u četvrtfinale turnira u Marseju, pošto je izgubio od Rusa Dimitrija Tursunova sa 0:2 (6:7, 2:6). Meč je trajao jedan sat i 30 minuta.
anko nije imao snage. Iako je povreda prošlost, naš teniser nije imao dovoljno snage da se suprotstavi protivniku. Prvi set Rus je rešio u svoju korist u taj brejku. Kada se očekivalo da Janko napadne usledio je pad u igri našeg asa i protivnik lako dobija i ovaj period igre. Dmitri Tusunov je trenutno 119. na ATP listi, dok je Tipsarević bio postavljen za četvrtog nosioca na turniru, kao deveti igrač sveta.
Posle neizvesnog prvog seta, Tipsarević koji je pauzirao zbog povrede, u nastavku nije uspeo na pravi način da se suproststavi ruskom teniseru.
U narednom kolu Tursunov će se sastati sa Žilom Milerom iz Luksemburga, 70. igračem na ATP listi.
Nagradni fond turnira u Marseju je 528.135 evra.