Home » , » Pobeda IBV, remi Rubina

Pobeda IBV, remi Rubina

Written By maxtv on недеља, 14. јул 2013. | 22:06

Protivnik Crvene zvezde u kvalifikacijama za Ligu Evrope, IBV pobedio je u desetom kolu islandske lige, dok je Rubin, protivnik Jagodine remizirao sa Kubanjom.
IBV je sa 3:1 bio bolji od Tora, čiji igrači su postigli dva autogola, u 24. minutu Magnuson, a dva minuta kasnije srpski golman Srđan Rajković.
Torvardson je u 37. minutu povećao na 3:0, dok je pogodak za Tor delo Eversona. U ruskoj ligi, Rubin je igrao nerešeno sa Kubanjom, poveo je u 71. minutu preko Jeremenka, ali je izjednačio Ozbiliz, 180 sekundi kasnije.
Crvena zvezda u četvrtak u kvalifikacijama za Ligu Evrope dočekuje IBV petoplasirani tim islandskog prvenstva, a domaćini će biti i Vojvodina i Jagodina, koji istog dana igraju sa Honvedom (Mađarska), odnosno Rubinom iz Kazanja (Rusija).