Home » , » Liga Šampiona: Niko bez veće prednosti

Liga Šampiona: Niko bez veće prednosti

Written By maxtv on среда, 31. јул 2013. | 22:37

Danas je odigrano još pet mečeva trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona, a za razliku od jučerašnjeg dela kvalifikacija, nijedan tim nije napravio značajniju prednost pred revanš. Liga šampiona

U prvom meču dana, Maribor je na Kipru izdržao pritisak APOEL-a i izborio solidnih 1:1 pred revanš u Sloveniji naredne nedelje. Istovremeno, Molde je sa igračem manje remizirao u Norveškoj sa poljskom Legijom, dok je Ludogorec nakon preokreta savladao srpskog predstavnika – ekipu Partizana. Detaljan izveštaj sa tog meča možete pročitati ovde.

U derbiju dana, Salcburg je na domaćem terenu odigrao 1:1 sa turskim Fenerbahčeom. Vodio je Salcburg od 68. minuta golom Alana ali je u petom minutu sudijske nadoknade Raul Meireleš izjednačio sa bele tačke. Poslednji meč dana doneo je teško izvojevanu pobedu Seltiku nad Elfsborgom a jedini pogodak postigao je Komons u 76. minutu susreta.