Home » , » Zvezda nemoćna u Valjevu

Zvezda nemoćna u Valjevu

Written By maxtv on среда, 17. април 2013. | 20:53

Šok terapija nije uspela, Zvezda poražena od Metalca u Valjevu sa 82:77. Bakić sa 27 poena vodio Metalac do prve pobede u ligi.
Košarkaši Metalca zabeležili su danas u Valjevu prvu pobedu u Superligi, pošto su kod kuće pobedili velikog favorita Crvenu zvezdu sa 82:77 (16:18, 16:18, 24:18, 26:23), u šestom kolu Superlige Srbije.
Junak Zvezdine pobede bio je Bojan Bakić, koji je u prvom poluvremenu držao svoj tim u rezultatskom priključku, a onda i pokrenuo preokret u trećoj četvrtini.
Bakić je završio utakmicu sa 27 poena. Vladimir Dašić imao je učinak od 13 poena i 11 skokova, dok je Marko Dujković doprineo sa 12 poena i sedam skokova.
Najefikasniji u Crvenoj zvezdi bio je Igor Rakočević sa 20 poena, dok je Raško Katić dao 16.
Zvezdi je ovo drugi uzastopni poraz i treći ukupno. Crveno-beli sledeće nedelje igraju protiv Radničkog iz Kragujevca polufinale na završnom tunriru Jadranske lige, a ovo je bio debi novog trenera Dejana Radonjića.