Headlines News :
Home » , » Hajduk lako do bodova, Voša do boda "na mišiće" (VIDEO)

Hajduk lako do bodova, Voša do boda "na mišiće" (VIDEO)

Written By maxtv on субота, 9. март 2013. | 16:11

Hajduk neumoljiv protiv OFK Beograda. Vojvodina do boda u petom minutu nadoknade, brži od ouštaljke i Rad i Javor. Bez golova samo na meču Donji Srem - Sloboda.
Fudbaleri Hajduka iz Kule bili su danas nemilosrdni prema gostima OFK Beogradu pobedivši ih sa 3:0 (3:0) u meču 18. kola Superlige.

Golove za Kuljane postigli su Rusmir, Adamović i Sekulić.
Igrači BSK iz Borče u nadoknadnom vremenu ispustili su pobedu nad Vojvodinom koja je u samoj završnici izjednačila na 3:3 (2:1). Dva gola za BSK postigao je Edemović, a precizan je bio i Nuhi iz jedanaesterca, a za Vojvodinu je dva gola postigao Oumaru i izjednačujući Kosović u petom minutu nadoknade.
Spartak je igrao nerešeno sa Javorom iz Ivanjice - 1:1 (1:0), mada je vodio golom Nemanje Čovića skoro do poslednjeg sudijskog zvižduka. Gosti se nisu predavali i uspeli da postignu gol u poslednjim trenucima igre golom Đorđevića.
Nadomak pobede bili su i fudbaleri Smedereva protiv Rada, s obzirom da su do poslednjeg minuta vodili sa 1:0, golom Sikimića, ali su Beograđani u poslednjim sekundama susreta izjednačili preko Lukovića.
Bez golova je bilo jedino na meču Donji Srem - Sloboda Point.
U 18 sati sastaju se Crvena zvezda - Rad, a u 19 sati počinje meč Jagodina - Partizan.
U nedelju od 13 sati igraju Radnički Kragujevac - Radnički Niš.