Home » , » Ligue 1: Filip Đorđević strelac na startu sezone

Ligue 1: Filip Đorđević strelac na startu sezone

Written By maxtv on недеља, 11. август 2013. | 01:28

Fudbaleri Nanta pobedili su ekipu Bresta u prvom kolu francuse Lige 1, a prvi gol na meču delo je Filipa Đorđevića.

Bivši napadač Crvene zvezde postigao je vodeći gol u 24. minutu, da bi pobedu na povratku u elitno društvo potvrdio Palmijeri s penala.

U ostalim mečevima, Monako je slavio u Bordou, uz prvenac Falkaa. Lile je bio bolji od Lorijena, Lion od Nice, Ren od Remsa, a dobro veče domćina potvrdio je Valensijen sa 3:0 protiv Tuluza. Evijan i Sošo odigrali su nerešeno - 1:1.

U prvom meču nove sezone, aktuelni šampion PSŽ odigrao je 1:1 u Monpeljeu.

Kako stoje stvari, srpski napadač, verovatno, je odigrao poslednju utakmicu u dresu "Kanarinaca".

Mali derbi kola odigran je u Bordou, a slavili su gosti iz Kneževine uz pogodak Kolumbijca Radamela Falkaa.
Golova nije bilo do samog finiša, led je probio Rivier u 82. minutu, da bi pet minuta kasnije Kolumbijac potvrdio tri boda za svoju ekipu.
Prelep gol iz slobodnog udarca postigao je i pomalo zaboravljeni Joan Gurkuf.