Headlines News :
Home » , » Bundesliga: 11 golova na dva susreta

Bundesliga: 11 golova na dva susreta

Written By maxtv on недеља, 11. август 2013. | 20:39

Fudbaleri Šalkea i Hamburga odigrali su neresseno 3:3 (2:2), u poslednjoj utakmici prvog kola Bundeslige.

Šalke je poveo već u drugom minutu golom Klas-Jana Huntelara, ali je Rafael van der Vart sa penala izjednačio u 12. minutu, da bi u 23. minutu Maksimilijan Bajster preokrenuo rezultat i doneo prednost gostima - 2:1.
Huntelar je svojim drugim golom na kraju prvog poluvremena izjednačio. HSV je poveo opet u 49. preko Sobijeha, da bi konačan rezultat postavio u 72. minutu Adam Salaj.

U prvom meču dana, takođe, je viđena goleada. Majnc je kao domaćin savladao Stutgart 3:2.
Miler je bio precizan u 14. za vođstvo domaćih, ali je samo dva minuta kasnije Vedad Ibišević izjednačio.
Golova nije bilo sve do 65. minuta, kada je Okazaki doneo novu prednost Majncu, da bi petnaest minuta kasnije Miler svojim drugim golom najavio pobedu domaćih. 'Švabe' su do kraja meča uspele samo da ublaže poraz - strelac je bio Harnik u 82. minutu.

Mečeve odigrane u subotu obeležila je ekipa Herte sa šest golova, ali i novi napadač Dortmunda koji je postigao het trik.