Headlines News :
Home » , » Debitant bolji od Ludogoreca

Debitant bolji od Ludogoreca

Written By maxtv on субота, 20. јул 2013. | 18:57

Potencijalni rival Partizana u 3. rundi kvalifikacija za Ligu šampiona, ekipa Ludogoreca porazom je počela odbran titule.
ludogorets.com
Bolji od tima iz Razgrada bio je debitant u Prvoj ligi Bugarske Ljubimec minimalnim rezultatom, a jedini gol postigao je Aes u desetom minutu utakmice.
Ludogorec je gostovanje završio sa desetoricom igrača na terenu, zbog isključenja štopera Motija u 72. minutu. Ekipa iz Razgrada je u prvom meču 2. runde kvalifikacija za LŠ poražena od Slovana u Bratislavi 2:1.
Ludogorec je u Ljubimecu igrao u sastavu: Stojanov - Minev, Mantila, Moti, Čoko - Zlatinski, Espinjo - Bakalov, Abalo, Marselinjo - Žunior

Slovan je sezonu u Slovačkoj počeo remijem sa Stredom pre desetak dana, a naredni meč odigraće nakon revanša sa Ludogorecom u Bugarskoj.

Da bi imao šansu da se bori sa jednim od ova dva tima, Partizan prvo mora da savlada jermenski Širak u sredu od 20.45. U prvom meču u Gjumriju bilo je 1:1.