Home » , » Superliga Srbije Milijašev šou na Marakani

Superliga Srbije Milijašev šou na Marakani

Written By maxtv on субота, 13. април 2013. | 20:17

Het-trik Milijaša u pobedi nad Subotičanima 4:1 zadržali su Zvezdu u šampionskoj trci. Od dolaska Sa Pinta na Marakanu crveno-beli sve bolji, zaostatak za večitim rivalom četiri boda.
Fudbaleri Crvene zvezde su na svom terenu pobedili subotički Spartak sa 4:1 u utakmici 23. kola Superlige i ponovo smanjili zaostatak za vodećim Partizanom na četiri boda.
Junak pobede crveno-belih na utakmici kojoj je prisustvovalo oko 22.000 gledalaca, bio je kapiten Nenad Milijaš, strelac het-trika.
Crveno-beli su pružili solidnu partiju, ali se ni Spartak nije branio i doživeo je ubedljiv poraz koji nije u potpunosti odraz stanja stvari na terenu.
Milijaš je prvi pogodak postigao na asistenciju Marka Vešovića u 20. minutu, ali je samo šest minuta kasnije izjednačio Nemanja Čović.
Novi pogodak Milijaš je postigao u 35. minutu iz penala, koji je dosuđen pošto je rukom u kaznenom prostoru igrao štoper Spartaka Vidak Bratić.
Subotičani su na početku drugog dela meča zaigrali ofanzivnije, a u 53. minutu čini se da su oštećeni za jedanaesterac pošto je rukom igrao Uroš Spajić.
Posle tog trenutka, crveno-beli su potpuno preuzeli inicijativu i u 55. minutu Darko Lazović je otklonio sve dileme oko pobednika, a dobru partiju Milijaš je krunisao novim pogotkom u 58. minutu.