Home » , » Nova pobeda Crvene zvezde

Nova pobeda Crvene zvezde

Written By maxtv on понедељак, 15. април 2013. | 22:59

Odbojkaši Crvene zvezde pobedili su večeras Partizan sa 3:1 u drugoj utakmici finala plej-ofa Super lige Srbije. Za razliku od prvog meča, koji su crveno-beli rešili u svoju korist istim rezultatom, odbojkaši branioca titule su odlično počeli meč, a jedini pad u igri usledio je u trećem setu.
Odbojkaši Crvene zvezde pobedili su večeras Partizan sa 3:1 (25:20, 25:18, 22:25, 25:21) u drugoj finalnoj utakmici plej-ofa Super lige Srbije.
Zvezda je tako došla do druge pobede, pošto su u prvom meču u hali Šumice slavili sa 3:1, pa crveno-belima sada nedostaje još jedna pobeda do odbrane titule.
Crveno-beli su u prva dva seta u potpunosti kontrolisalali igru, a Partizan je jedino u drugom delu trećeg seta, posle tehničkog tajm-auta, imao inicijativu u igri, pa je tako uspeo i da privede taj deo igre u svoju korist.
Finale se igra na tri pobede, a sledeći meč igraće se u četvrtak, 18. aprila u sportskom centru Šumice.