Headlines News :
Home » , » Raspucao se Kagava

Raspucao se Kagava

Written By maxtv on субота, 2. март 2013. | 18:39

Šinji Kagava postigao het-trik u pobedi Mančestera nad Noričem. Demba Ba doneo pobedu Čelsiju, Svonsi bolji od Njukasla. Everton izlazi iz krize, "karamele" bolje od Redinga. Siti u ponedeljak gostuje Vili.
Fudbaleri Mančester Junajteda potvrdili su da sigurno koračaju ka tituli u engleskoj Premijer ligi savladavši danas kod kuće ekipu Noriča sa 4:0.
Predvođeni Nemanjom Vidićem "crveni đavoli" su poveli u finišu prvog poluvremena, a angažovanom igrom u nastavku rutinski su overili očekivanu pobedu. Raspucan je bio trostruki strelac Šinji Kagava.
Tim Aleksa Fergusona sa utakmicom više pobegao je 15 bodova drugoplasiranom aktuelnom šampionu Mančester Sitiju.
Čelsi je sa Branislavom Ivanovićem u startnoj postavi teško došao do bodova protiv Vest Bromviča (1:0). Demba Ba je doneo prednost već posle pola sata, ali domaćin nije uspevao da postigne još neki pogodak, pa su navijači na Stamford Bridžu strepeli do poslednjeg sudijskog zvižduka.
Rezultati 28. kola:
Mančester Junajted - Norič 4:0 (Kagava 45+1, 76, 87, Runi 90)
Everton - Reding 3:1 (Felaini 42, Pijenar 59, Miralas 66 - Robson Kanu 84)
Sautempton - Kvins Park Rendžers 1:2 (Ramirez 45+1 - Remi 15, Botrojd 77)
Stouk - Vest Hem 0:1 (Kolison 45+4)
Sanderlend - Fulam 2:2 (Gardner 37. penal, Sesenjon 70 - Berbatov 16. penal, Riter 34)
Svonsi - Njukasl 1:0 (Mur 85)
Čelsi - VBA 1:0 (Ba 28)