Home » , , » Prvi poraz Crvene zvezde na pripremama (VIDEO)

Prvi poraz Crvene zvezde na pripremama (VIDEO)

Written By maxtv on уторак, 2. јул 2013. | 20:29

Nakon dve pobede na pripremama u Sloveniji, crveno-beli zabeležili i prvi poraz. Bolji od izabranika Slaviše Stojanovića bili su fudbaleri ukrajinskog Iljičevca, i to sa 2:0 (0:0). Povredio se Đorđe Rakić.
Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su u utorak u Krškom od ukrajinske ekipe Iljičivec sa 0:2 (0:0), u trećoj pripremnoj utakmici za novu sezonu.
Iljičivec je poveo u 51. minutu golom mladog reprezentativca Ukrajine Dmitrija Mišnjeva.
Samo minut kasnije, Marko Vešović je skrivio penal, a sa bele tačke siguran je bio gruzijski reprezentativac David Targamadze.
Posebni razlog za brigu svima u klubu iz Ljutice Bogdana donela je i povreda novajlije Đorđa Rakića. On je, nakon što je dobio udarac u koleno, igru napustio u 21. minutu.
Zvezda je na priprema u Sloviniji odigrala dve utakmice, u kojima je pobedila slovenačke ekipe Krku i Domžale.
Crveno-beli su meč počeli u sledećem sastavu: Vesić - Vešović, Krneta, Marinković, Mijailović - Milivojević, Milijaš, Pato, Ožegović- Dauda, Rakić. Igrali su još: Mihajlović, Kirovski, Mudrinski, Savićević, Milunović, Mirić, Mladenović, Lazić, Đuričković.