Home » , » Liga Šampiona: Favoriti skoro perfektni

Liga Šampiona: Favoriti skoro perfektni

Written By maxtv on уторак, 30. јул 2013. | 23:30

Danas je odigrano ukupno 10 mečeva trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona a favoriti su u potpunosti opravdali svoju ulogu. Liga šampiona

U meču između Liona i Grashopersa, na terenu su bili i Milan Biševac i Milan Vilotić a uspešniji je bio iskusniji bivši fudbaler Crvene zvezde. Biševac je postigao jedini gol na meču u 64. minutu i tako doneo značajnu pobedu svom timu.

Zagrebački dinamo je na domaćem terenu savladao Šerif iz Tiraspola rezultatom 1:0 a jedini gol postigao je Rukavina u 89. minutu susreta. Najubedljiviju pobedu ostvario je Plzen nad estonskim Kaljuom i to u gostima (0:4) te tako obezbedio gotovo siguran plasman u narednu rundu. Bazel je golom Stokera savladao Makabi iz Tel Aviva na domaćem terenu, dok je PSV golovima Depeja i Lokadije savladao komšijski Varegem.

Kazahstanski Šahtjor koji je u prošloj rundi šokirao BATE Borisov, bio je bolji od albanskog Skenderbega 3:0 i takođe je blizu da stigne i do poslednje runde kvalfikacija.

Sutra je na programu još 5 mečeva a među njima je i gostovanje Partizana ekipi Ludogoreca od 19 časova i 30 minuta.