Home » , » Nole u četvrtfinalu

Nole u četvrtfinalu

Written By maxtv on четвртак, 14. март 2013. | 12:24

Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale turnira Masters serije 1000 u Indijan Velsu pošto je savladao Amerikanca Sema Kverija sa 2:0 (6:0, 7:6/8:6). U četvrtfinalu Novak igra sa Žo-Vilfridom Tsongom.
Meč je počeo sa nekoliko sati zakašnjenja u odnosu na planirano vreme, ali to nije omelo koncentraciju našeg šampiona. Novak je odigrao sjajno prvi set i osvojio ga za samo 22 minuta bez izgubljenog gema.
U drugom, Amerikanac se vraća u igru, pravio je i brejkove, tako da pobednika drugog seta odlučuje taj brejk. Najbolji teniser sveta propušta da realizuje prvu meč loptu, ali dobija drugu šansu i plasira se u četvrtfinale turnira.
Protivnik Đokoviću u četvrtfinalu biće Francuz Žo-Vilfrid Tsonga koji je prethodno pobedio Kanađanina Miloša Raonića sa 4:6, 7:5, 6:4.
U četvrtfinale su se plasirali i drugi glavni favoriti: Rodžer Federer, Endi Mari i Rafael Nadal.