Home » , » Radnički bez polufinala

Radnički bez polufinala

Written By maxtv on среда, 13. фебруар 2013. | 22:03

Radnički iz Kragujevca ostao je bez polufinala Kupa izazivača pošto je u "zlatnom setu" izgubio meč od poljskog predstavnika Delekte. U prvom meču Radnički je trijumfovao sa 3:0, a istim rezultatom izgubio je u Poljskoj. Srpski predstavnik "zlatni set" izgubio je rezultatom 15:11.
Odbojkaši kragujevačkog Radničkog nisu uspeli da se plasiraju u polufinale Kupa izazivača pošto su večeras u Bidgošću, u revanš utakmici četvrtfinala, poraženi od poljskog predstavnika Delekte Bidgošć u "zlatnom setu" rezultatom 15:11.
U regularnom toku susret je završen pobedom domaćina sa 3:0 (25:19, 25:17, 25:19), a istim rezultatom (3:0) Radnički je slavio u prvom meču kod kuće u dvorani Jezero.
Delekta Bidgošć će u polufinalu Kupa izazivača igrati protiv pobednika duela Galatasaraj Istanbul (Turska) - Ural Ufa.