Home » , » Anina sramota

Anina sramota

Written By maxtv on уторак, 12. март 2013. | 03:25

U Trećem kolu Indijen Velsa Ana Ivanović izgubila je od Nemice Mone Bartel sa 2:1, po setovima 6:1, 3:6, 6:0.
Da meč neće biti običan, videlo se na već na početku prvog seta u kojem je Nemica povela sa 3:0. Ana je imala problema sa servisom, dok je Bartelova bez problema pravila brejkove. Prvi set trajao je 25 minuta.
U drugom delu igre Ana je malo popravila igru pa je drugi set bio mnogo neizvesniji. Iako je Nemica i dalje poene osvajala laganije nego naša teniserka, Ana je konačno vezala nekoliko sjajanih poena i povela sa 4:3. Do kraja seta bilo je 6:3 za Anu koja je tako izjednalila rezultat na 1:1 i vratila nadu svojim navijačima da će odlučujući set odigrati na krilima ovog izjednačenja.
Ipak, to se nije dogodilo. Ponovo je, kao u prvom setu, Nemica povela sa 3:0. Ana nije imala ni sreće u pojedinim situacijama. Nemica je kontrolisala igru i nije dozvolila Ani ni gem da osvoji. U narednom kolu Bartelova će igrati protiv Australijanke Samante Strosur.