Home » , » Suarez doneo bod Liverpulu

Suarez doneo bod Liverpulu

Written By maxtv on недеља, 21. април 2013. | 19:33

Fudbaleri Liverpula odigrali su nerešeno 2:2 na svom terenu protiv Čelsija u poslednjoj subotnjoj utakmici 34. kola engleske Premijer lige.
Iako je drugo poluvreme utakmice bilo produženo šest minuta, Urugvajac Luis Sures je u 97. minutu glavom posle centaršuta Danijela Staridža sa desne strane doneo remi Liverpulu.
Čelsi je golom Oskara u 26. minutu poveo na Enfildu, a asistent god pogotka bio je Huna Mata. Ekipa Brendana Rodžersa izjednačila je početkom drugog dela utakmice preko Danijela Staridža na asistenciju Luisa Suaresa.
Gosti su do novog vođstva došli iz jedanaesterca, koji je realizovao Eden Azar u 57. minutu. Prethodno je nakon kornera Čelsija sa desen strane u kaznenom prostoru rukom igrao Suares.
Srpski reprezentativac Branislav Ivanović odigrao je ceo meč za londonski klub. Ranije danas Totenhem je na svom terenu slavio protiv aktuelnog prvaka Engleske, Mančester sitija sa 3:1.