Headlines News :
Home » , » Ubedljiva Zvezda

Ubedljiva Zvezda

Written By maxtv on петак, 8. фебруар 2013. | 17:49

Na pripremama u Antaliji "Crveno-beli" ubedljivo savladali austrijski Rid 3:0. Strelci za Zvezdu Luka Milunović, Luka Milivojević i Nenad Milijaš.
Fudbaleri Crvene zvezde danas su ubedljivo savladali austrijskog prvoligaša Rid sa 3:0, u prijateljskoj utakmici odigranoj u Antaliji.
Crveno-beli su poveli u 13. minutu pogotkom Luke Milunovića, a u 40. minutu vođstvo je duplirao Luka Milivojević. Konačan rezultat postavio je kapiten Nenad Milijaš u 83. minutu.
Pored golova, utakmicu u Antaliji obeležila su i dva crvena kartona crveno-belih.
Prvo je u 26. minutu isključen golman Aleksandar Kirovski posle prekršaja nad Robertom Zuljem, a u 84. minutu u svlačionicu je, zbog drugog žutog kartona, morao i Uroš Spajić.
Zvezda je utakmicu ipak završila sa 11 fudbalera, pošto je trener Aleksandar Janković imao pravo da zameni igrače jer se radilo o prijateljskom meču.